Компанія UAinet – надійний бізнес партнер.

Компанія UAinet – якість та комфорт.

Наша послуга

Послуга передбачена для корпоративних клієнтів, банків, страхових компаній, телестудій, телеканалів, телефонних компаній, забудовників, представництв, державних установ. Наші послуги доступні в містах: Ковель, Любомль, Володимир-Волинський, Рожище.

З питань підключення бізнес-клієнтів звертайтеся:

connect@uainet.net

м.Ковель, вул.Косачів 8, 3-й поверх.

(03352) 7-10-77

Олександр, керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами

Будівництво волоконно-оптичних каналів передачі даних

Розробка технічного завдання (ТЗ). Отримання технічних умов (ТУ). Розробка проектної документації. Узгодження проектної документації. Прокладка ВОК. Монтаж ВОК. Виготовлення виконавчої документації.

Оренда волоконно-оптичних ліній зв’язку

Мінімальна вартість підключення організації. Висока надійність та захищеність каналу передачі. Повна легальність ліній зв’язку. Сервісне обслуговування оптоволоконного кабелю. Технічна підтримка. Можливість самостійної організації передачі даних, використовуючи власне обладнання, необхідні інтерфейси, обладнання для шифрування та захисту інформації. Можливість самостійного налагодження різноманітних сервісів, необхідних для ефективного управління бізнесом, на основі оптоволоконної мережі.

Канали передачі даних

Швидке піключення. Мінімальна вартість підключення. Заявлена швидкість. Висока надійність та захищеність передачі даних. Можливість самостійного налагодження різноманітних сервісів, необхідних для ефективного управління бізнесом. Технічна підтримка.

Оптоволоконний Інтернет

Найбільш надійний та економічно вигідний варіант підключення Вашого офісу до Інтернет. При такому підключенні швидкість доступу до мережі Інтрнет може складати до 10 Гбіт/с. Висока швидкість передачі інформації (передача даних та передача голосу). Можливість прокладання кабелю на великі відстані. Інформація, що передається, захищена від несанкціонованого доступу. Несприйнятливість до електромагнітних наведень. Висока довговічність.

Виберіть місто покриття

Заявка на підключення


Wi-fi роутер?
Характеристики
Характеристики
Характеристики
Характеристики
Характеристики
TV приставка?
Характеристики

Ми використовуємо Cookie-файли для зберігання даних - це допоможе Вам у навігації. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте свою згоду на роботу з цими файлами.
Добре!