Шановні Абоненти!

На жаль, через зростання витрат на обслуговування мережі, збільшення ціни за доступ до інфраструктури об’єктів електроенергетики (оренда електроопор), де розміщені наші кабельні лінії, та інших обставин – з 1 Березня 2021 р. ми змушені змінити вартість тарифних планів в населених пунктах :

Рожище, Єлизаветин, Іванівка, Іванчиці, Башова, Берегове, Березолуки, Бортяхівка, Борщівка, Вічині, Великий Порськ, Верхи, Веселе, Вишеньки, Городині, Дмитрівка, Доросині, Дубище, Жмудче, Забара, Залісці, Калиновник, Квітневе, Кияж, Кобче, Козин, Копачівка, Корсині, Кременець, Кроватка, Літогоща, Линівка, Любче, Малий Порськ, Малинівка, Мильськ, Мирославка, Михайлівка, Михайлин, Немир, Носачевичі, Озденіж, Олександрівка, Ольганівка, Підгірне, Переспа, Поповичі, Раймісто, Романів, Рудка- Козинська, Рудня, Свидники, Тихотин, Топільне, Трилісці, Тростянка, Ужова, Уляники, Щурин, Яблунівка, Ясенівка.

Деталі за посиланням https://kibernet.com.ua/internet-new

Ви можете самостійно до 28.02.2021 року обрати один з запропонованих тарифних планів в особистому кабінеті, в іншому випадку Ваш тарифний план з 1 Березня 2021 р. буде змінений автоматично на аналогічний за наповненням.

Дякуємо, за Вашу довіру!

Виберіть місто покриття

Залиште Ваш номер,
ми зв'яжемось з Вами!

Виберіть
місто покриття.

Ми використовуємо Cookie-файли для зберігання даних - це допоможе Вам у навігації. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте свою згоду на роботу з цими файлами.
Добре!