Шановні Абоненти!

Дякуємо Вам за те, що обрали нас в якості свого інтернет-провайдера. Впродовж багатьох років ми покращували сервіс та якість наданих послуг, модернізували мережу, встановлювали нове найсучасніше сервісне обладнання, що забезпечувало перерозподіл мережевого навантаження, розширювали ємкість каналів, використовуючи внутрішні ресурси компанії, при цьому вартість тарифних планів була незмінною впродовж 2018-2020 рр.

На жаль, під впливом різних факторів, в тому числі і зростанням витрат на обслуговування мережі; зростання собівартості надання послуги, зростання цін на матеріали та обладнання, що забезпечує стабільну роботу мережі; зростання мінімальної заробітної плати, що в свою чергу призвело і до збільшення ціни за доступ до інфраструктури об’єктів електроенергетики (оренда електроопор), де розміщені технічні засоби телекомунікацій, та інших обставин- ми змушені переглянути цінову політику компанії.

Тому, повідомляємо Вас про те, що з 1 березня 2021 р. вартість тарифних планів у приватному секторі в населених пунктах : Льотниче, Острівок, Заріччя, Зимне, Федорівка, П’ятидні, Тростянка,Овадне, Селіски, Білин, Охнівка, Верба, Русів, Хотячів, Сусваль, Фалемичі, Володимирівка, Красностав, Галинівка, Свійчів, Зоря, Хобултова, Хмелівка, Чесний Хрест, Селець, Хрипаличі, Лудин, Новосілки, Рогожани, Рокитниця, Микитичі, Стенжаричі, Ліски, Залужжя, Житані, Підгайці, Амбуків, Шистів, Горичів, Поничів, Ворчин – будуть змінені.

Деталі за посиланням https://uaplus.net/internet/private-rates-new

Ви можете самостійно до 28.02.2021 року обрати один з запропонованих тарифних планів в особистому кабінеті, в іншому випадку Ваш тарифний план з 1 березня 2021 р. буде змінений автоматично на аналогічний за наповненням.

Дякуємо, за Вашу довіру!

Виберіть місто покриття

Залиште Ваш номер,
ми зв'яжемось з Вами!

Виберіть
місто покриття.

Ми використовуємо Cookie-файли для зберігання даних - це допоможе Вам у навігації. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте свою згоду на роботу з цими файлами.
Добре!