Huawei AX3 Quad-core
2900₴

  • ПОРТ

WAN: один порт Ethernet 10/100/1 000 Мбіт/с
LAN: три порти Ethernet 10/100/1 000 Мбіт/с

  • БЕЗПЕКА

TrustZone Security, алгоритми захисту від атак перебором, WPA3, Firewall, DMZ, PAP / CHAP, DMZ / захист від DoS атак…

  • РОЗМІРИ ТА ВАГА

225 мм x 159.2 мм x 39.7 мм
Близько 403 г

  • БЕЗДРОТОВИЙ ЗВ’ЯЗОК

802.11ax/ac/n/a 2 x 2 & 802.11ax/n/b/g 2 x 2, MU-MIMO
Швидкість бездротового зв’язку до 2 976 Мбіт / (2.4 ГГц: 574 Мбіт/с; 5 ГГц: 2 402 Мбіт/с)

  • ПРОЦЕСОРИ

4-ядерний процесор Gigahome на 1.4 ГГц

  • КЛАВІАТУРА

Клавіша H для з’єднання одним натисканням, WPS
Окрема кнопка скидання

  • СВІТЛОВИЙ ІНДИКАТОР

1 світловий індикатор стану

  • ЖИВЛЕННЯ

12 V DC, 1 A; Енергоспоживання < 24 Вт

  • ПРОГРАМНІ ФУНКЦІЇ

Додаток: HUAWEI AI Life

HUAWEI Share (доторкнутися для з’єднання), протокол HUAWEI HiLink і 802.11v, IPv4 / IPv6, PPPoE / DHCP / статична IP-адреса / з’єднання WAN типу Bridge, таймер Wi-Fi, гостьова мережа Wi-Fi, обмеження швидкості пристроїв, фільтр MAC-адрес, батьківський контроль, з’єднання VPN pass-through, DMZ / віртуальний сервер…

HUAWEI Wi-Fi 6 Plus

Завдяки технології Dynamic Narrow Bandwidth на базі Chipset Synergy пристрої HUAWEI з підтримкою стандарту Wi-Fi 6 здатні передавати AX3 сигнал, посилений на 6 дБ, у вузькосмуговому режимі 2 МГц. Бездротовий сигнал легко проходить крізь стіни та підлогу. А це означає, що телефон чудово прийматиме сигнал Wi-Fi навіть з кімнати на іншому поверсі на великій відстані від маршрутизатора.

3x вища швидкість мережі: загальна швидкість мережі Wi-Fi 6 суттєво зросла завдяки схемі модуляції 1024-QAM і смузі пропускання 160 МГц.

4x вища пропускна здатність: стандарт Wi-Fi 6 (з підтримкою багатокористувацької технології OFDMA) дає змогу одночасно під’єднувати до маршрутизатора більшу кількість пристроїв без істотного уповільнення швидкості.

На 2/3 менша затримка: у разі під’єднання кількох пристроїв стандарт Wi-Fi 6 забезпечує швидкий сигнал без затримок.

На 30% вища енергоефективність: розумне розподілення часу активності між під’єднаними пристроями знижує енергоспоживання в режимі очікування.

HUAWEI Share

Завдяки функції HUAWEI Share ви можете підключити маршрутизатор AX3 до свого смартфона одним натисканням. Любите домашні вечірки чи святкування з родиною? Маршрутизатор запам’ятає ваш пароль і легко підключатиме гостей, яким ви довіряєте, до вашої мережі.

Двоядерний процесор 1,2 ГГц
Забезпечує високу продуктивність і обчислювальну потужність до 12880 DMIPS, що знижує навантаження й забезпечує безперебійну роботу мережі за множинного з’єднання.

HUAWEI HomeSec

У 4-ядерний процесор маршрутизатора AX3 з можливостями TEE (середовище безпечного виконання) і мікроядром Harmony вбудовано незалежну зону безпеки, що гарантує захист ваших даних на програмному та апаратному рівні. Маршрутизатор отримав сертифікат CC EAL5, що означає безпечну роботу в комерційному середовищі, а отже, гарантує високий рівень захисту ваших пристроїв.

Виберіть місто покриття

Заявка на підключення


Wi-fi роутер?
Характеристики
Характеристики
Характеристики
Характеристики
Характеристики
TV приставка?
Характеристики

Ми використовуємо Cookie-файли для зберігання даних - це допоможе Вам у навігації. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте свою згоду на роботу з цими файлами.
Добре!