Акція «Все по 49!»

Акція діє з 01.03.21 до 31.05.21 для фізичних осіб, які проживають в м.Рожище та с.Копачівка, які не були раніше клієнтами мережі KiberNET і в приміщення проживання не було заведено раніше кабель.

Згідно умов акції абоненту здійснюється безкоштовне підключенння до мережі Інтернет і на 6 місяців надається акційний тарифний пакет Інтернету зі швидкістю 100Мбіт/с + TV «Promo» за 49 грн/міс.

Після 6 місяців користування акційним тарифним планом абонента буде переключено на стандартний тарифний план – 100Мбіт/с без ТВ

Необхідною умовою підключення та надання послуг інтернету є підписання абонентом додаткової угоди терміном на 24 місяці, згідно якої абонент зобов’язується користуватись послугами Провайдера та вчасно оплачувати абонентську плату.

Абонентам, які були підключені за цією акцією надається додаткова можливість придбати акційний роутер всього за 1 грн за умови підписання додаткової угоди на 3 роки.

Регламент проведення акції
Документ у форматі .pdf

Завантажити

Виберіть місто покриття

Залиште Ваш номер,
ми зв'яжемось з Вами!

Виберіть
місто покриття.

Ми використовуємо Cookie-файли для зберігання даних - це допоможе Вам у навігації. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте свою згоду на роботу з цими файлами.
Добре!